Reference

Co o mé práci říkají ostatní?

Co říkají klienti?

Rád bych poděkoval pí. Petrové za půlroční vedení. Od prvního do posledního sezení to bylo jako stavba pyramidy. Od nalezení základního kamene, až po položení vybroušené špičky na vrchol.

Rovněž oceňuji profesionální přístup i schopnost Veroniky usměrnit můj temperament, výřečnost a občasné potřeby odbíhat od témat, nebo naopak se věnovat přílišným detailům v momentech, kdy to není třeba. Nejúžasnější na pohledu do pracovních zápisů z tohoto koučování je fakt, že zde nevidím nějaká cizí doporučení a rady, ale vše pochází z mé hlavy, vztahuje se k mé osobě, týká se mých potřeb a Veronika to co ve mně bylo skryto, dokázala dostat ven na papír.

Petr Studený

Veroničino koučování mělo na mě zásadní vliv ve dvou důležitých oblastech mého života. Vždycky jsem trpěla neschopností dokončovat a dodělávat věci. Jsem skvělý startér, ale konce pro mě bývaly strašnou agónií. Díky Veronice, se mi povedlo tuto svojí slabost zlomit a i když se ze mě rozhodně nestal vášnivý dokončovač, jsem schopná v tom být, netrpět u toho a mít to hotové.

Také mi velmi pomohla rozhýbat moje spisovatelské aktivity, kde jsem předtím měla strašné bloky. Jsem moc vděčná, že tuto skvělou ženu znám osobně a mohla jsem se od ní učit. Pokud se nemůžete v něčem hnout z místa, rozhodně doporučuji koučování s Veronikou!

Elen

Koučování s Veronikou Petrovou bylo pro mě velmi příjemné, aktivující a inspirativní. Technika, kterou Veronika používá je podle mě velice efektivní, překvapivě strukturovaný nástroj osobního i profesního rozvoje, který se zaměřil u mě na objevení a rozvinutí vnitřního potenciálu a podporu mých silných stránek. Poskytl mi výbornou příležitost posunout sebe a zapracovat na rozvoji nových záměrů, vizí a cílů.

Při koučinku s Veronikou jsem začal myslet jiným, odlišným způsobem a osvojil jsem si nové návyky. S jejich pomocí teď vnímám svůj život i své okolí optimističtěji, více si věřím, jdu za svým cílem a ještě více otevřeně komunikuji. Během pravidelných týdenních sezení došlo k postupnému odstranění vnitřních bloků a vzorců chování, které mi bránily ke spokojenosti, štěstí a úspěchu. Celý proces koučinku s Veronikou vyžadoval můj dost aktivní přístup, důkladnou přípravu na každé sezení i odhodlání si do svého života přinést razantnější změny myšlení i jednání. Jako správný kouč Veronika dávala velmi trefné a často i provokativní otázky, díky kterým jsem získal nový pohled na svou situaci a vnitřní uvědomění. Měl jsem také dostatek prostoru k hlubokému přemýšlení a vnitřnímu cestování, při kterém se mi objevila spoustu nových možností, jsem více kreativní, přicházejí nové nápady včetně energií na jejich zrealizování. Děkuji Veronice Petrové, je skvělá koučka se zajímavých přesahem.

Jan Kolin

MBA

Verča mi velmi pomohla posunout se v mém životě (osobním i profesním) dál, uvědomovat si, že já jsem ta, na které záleží a která o sobě rozhoduje a udává svůj směr. Ukázala mi, že každého cíle se dá postupně dosáhnout a že k tomu stačí jen věřit v sebe samu, vystoupit ze své komfortní zóny a neřešit, co si o tom kdo pomyslí. Velké DĚKUJI za vše a doufám, že se naše cesty opět někde sejdou.

Mirka Švábová

Verču jsem potkala v životní fázi, kdy jsem procházela velkou změnou. Po dětech přichází zlomový okamžik, kdy se žena rozhoduje, jak se bude její profesionální cesta dál ubírat. Rozhodla jsem se skončit s pozicí zaměstnance a vrhnout se na podnikání.

Verča mi pomohla najít své priority, znát své proč a pracovat tak, abych zvládala své osobní a pracovní povinnosti.

Jsem spokojenější, vyrovnanější, vážím si více života a všeho co mám, jsem vděčnější. Během naší práce jsem si ujasnila priority, cíle a kroky jak jich dosáhnout.

Dáša Sobotková

Kurz byl dobře postavený, srozumitelně předaný. Lektorka všechno předváděla, vysvětlovala také duchovní pozadí jednotlivých pozic. Celkově se mi líbil a těším se na nějaký další.

Veronika jako lektorka je milá, usměvavá a přátelská. Je vidět, že je profesionálka, mluví zřetelně, je jí dobře rozumět. Kurz měla dobře připravený, po každém kroku byl prostor na dotazy, snažila se nám vyjít vstříc. Ještě i bonus na závěr jsme dostali, díky :). Ráda se zase na nějaký kurz od Veroniky přihlásím.

Martina Vančáková

Certifikace

O mně

Miluji život. Miluji vzdělávání. Miluji pomoc lidem a zvířatům. Miluji cestování a učení se novým věcem a jazykům. Miluji poznávání nových kultur a lidí. Miluji jen tak ležet a pozorovat hvězdy, úplněk či západ slunce. Miluji ten pocit, když jsem totálně propojena sama se sebou a vím, že nic nemusím a jen JSEM. Miluji si povídat o věcech, které mě zajímají.

Miluji poznání a pochopení. Miluji herectví. Diváci mě znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Miluji, když se lidé navzájem podporují a spolupracují. Nemám ráda diskriminaci a rozdělování společnosti či třídění lidí. Na základě toho co MÁM a NEMÁM ráda vznikl projekt Šťastná mysl a já mohu být lidem blíže více než, kdy dřív.

“Zároveň vím, já MŮŽU, ale NEMUSÍM.