Leadership a koučink

Radost a štěstí máme každý v sobě. Stačí najít odvahu vydat se na cestu.

 

Veronika Petrová - leadership a koučink

Pomůžu Vám

Zlozvyky nahradit za dobrozvyky

Mátě nějaký zlozvyk? Přílišné pití kávy, alkoholu, kouření cigaret, přílišné pojídání bílého cukru či mouky, okusování nehtů, roztříštěná pozornost, sociální sítě apod. Každý zlozvyk nás odpoutává od nás samotných a ztěžuje životní cestu. Pojďme společně zlozvyky vyměnit za dobrozvyky. 

Změnit nastavení mysli

Vše je o tzv. mindsetu a nastavení mysli. Tak jak přemýšlíme, takový máme život a takovým směrem se ubíráme a co si budeme povídat, mysl je buď naším přítelem či nepřítelem. Jak to máte Vy? Zamysleli jste se někdy nad tím? Všímáte si, jak myslíte a přemýšlíte? Pojďme z Vaší mysli udělat Vašeho nejlepšího přítele a změnit Vaše programy či zrušit staré nefukční vzorce chování. 

Zamyslet se nad svým životním posláním

Jaké je Vaše životní poslání, Váš smysl života? Možná si kladete tyto otázky. A nejlepší samozřejmě je si každý den sednout sami se sebou a odpovídat si. Ten tichý hlásek, který nechceme či se ho bojíme poslouchat, ať již z jakéhokoliv důvodu, je hlasem nejdůležitějším. To můžete udělat sami, alespoň 5 minutami denně nebo si nechat poradit ode mě    z mých zkušeností mj. z dlouhodobých pobytů v meditačním chrámu na severu Thajska. 

Načerpat odvahu a sebevědomí do další práce

Možná znáte ten pocit, kdy Vám život vezme všechno, v co jste věřili? Možná jste na tom celý život pracovali a najednou je to pryč. Ztráta smyslu života, ztráta chuti jít dál. Nevidíte žádné možné řešení a propadáte se někam hluboko. I z této situace vede cesta ven. Vím to z vlastní zkušenosti. I s tím mohu pomoci či poradit. 

Najít vhodnou cestu k cíli

Máte nějaký cíl, sen či přání a nevíte, jak se k němu dostat? Můžeme si v životě splnit hodně snů a přání, zvláště, pokud se na ně připravíme a zaměříme. Opět – kam směřuje má pozornost, tam směřuje má energie. Jaký je ten Váš největší sen či touha? 

Omezené myšlení = omezená realita

Víte, že jsme byli stvořeni k neomezeným možnostem a potenciálu. Kdy jste ztratili tuto schopnost uvědomění? Já upřímně, když jsem byla ve společnosti lidí, kteří mi tvrdili, že něco nedokážu, když už jsem to dávno dokázala, ale v jejich společnosti jsem nabyla pochybností. To samé, když jsem svoje vize a plány říkala lidem, který neměli takovou představivost jako já. Jste ve svém omezeném myšlení nebo ve svém neomezeném potenciálu? 

Promluvit si o změně v práci

Chcete změnit práci či se posunout tímto směrem? Pak právě koučování může být tím pravým, co Vám v této těžké změně pomůže. Možná si budete chtít promluvit jen o tom, jak si říci o lepší platové ohodnocení či posunutí se na kariérním žebříčku a brání Vám v tom “jen” strach. Jenže, pokud jsme někde, kde nám není dobře nebo děláme věci, které nechceme, tak naše duše chřadne… 

Celkově s otázkami osobního života/ byznysu/ kariéry

Pomůžu Vám celkově s rovnováhou ve Vašem životě. V mém 3 měsíčním vedení se podíváme na Váš celkový život. Nastavíme konkrétní cíle a strategii, jak se k těmto cílům dostat nebo alespoň přiblížit. 

Leadership balíčky

Základní

V šesti hodinách se podíváme na téma Vašeho života. Zde si ujasníme základní otázky, které právě řešíte a posuneme se k vytyčenému cíli.

Detaily služby
 • 6 sezení
 • nastavení primárních cílů
 • nastavení životní strategie
 • průběh řešení a posunutí k Vámi vytyčeným cílům
 • resumé a tzv. AHA momenty, milníky

Rozšířený

Ve dvanácti hodinách, v průběhu 3 měsíců si stanovíme 3 primární cíle spolupráce. Probereme celkově Váš život, co je Vaší součástí, čemu se věnujete či chcete věnovat. Co Vás tíží? Jak se vypořádat s životními výzvami?

Detaily služby
 • 12 sezení
 • nastavení primárních cílů
 • nastavení životní strategie
 • průběh řešení a posunutí k Vámi vytyčeným cílům
 • resumé a tzv. AHA momenty, milníky

Roční individuální vedení

Tento balíček je limitován vzhledem k náročnosti. Nyní mám volno od 14.1.2024.

V ročním osobním individuálním vedení můžete počítat s tím, že budu v podstatě Vaší pravou rukou, co se týče vedení především po mentální, duševní a duchovní stránce. Naučím Vás meditovat, pokud budete potřebovat a více pracovat se svojí myslí, duší/intuicí a tělem. Doporučuji při velkém pracovním vytížení, například u TOP manažerů, aby si během roku srovnaly hodnoty, priority a nedošlo například na syndrom vyhoření. Nebo doporučuji, pokud se již vyhořelí cítíte.

Detaily služby
 • roční spolupráce na základě individuálních schůzek a vedení
 • nastavení primárních cílů
 • nastavení životní strategie
 • průběh řešení a posunutí k Vámi vytyčeným cílům
 • resumé a tzv. AHA momenty, milníky

Jednotlivá sezení

Individuální sezení

Individuální sezení slouží pro řešení aktuálního problému či nenadálé situace. Můžeme společně řešit blížící se syndrom vyhoření, rodinné problémy, pracovní sféru, vnitřní konflikt apod.

Detaily služby
 • 1 hodina
 • lze využít jako jednorázové konzultace
 • slouží k ujasnění momentální situace
 • možnost probrat aktuální problém či nevyřešené téma

Duchovní průvodce

Online duchovní průvodce je tu především pro řešení duchovních otázek či otázek směřujících k léčení Vaší duše. Zajímala jsem se o tisíce let staré tradice a tajné nauky. Jsou zde určité principy a zákonitosti, které, když si uvědomíme, přestaneme jít proti nim a už tím se Váš život vylepší.

Detaily služby
 • 1 hodina
 • slouží pro ujasnění duchovních otázek či v momentu těžkého životního rozhodování
 • slouží pro práci na sobě z pozice mysli, duše a ducha
 • slouží k otevření věcí, které by Vám jinak v životě ubližovaly

5 tibeťanů

Tato prastará technika 5 cviků, tzv. ritů, pochází od tibetských mnichů z kláštera. Má úžasné účinky pro Vaše tělo, mysl, duši i ducha. Pravidelné cvičení vede k vyváženosti fyzických i mentálních sil. Zejména zlepšuje pružnost těla, prohlubuje dýchání, odstraňuje bolesti zad, kloubů, pomáhá od stresu, zlepšuje oběhové funkce a normalizuje tvorbu hormonů žláz s vnitřní sekrecí.

Detaily služby
 • 1 hodina
 • prastará technika pro znovuobjevení své vnitřní krásy a síly
 • srovnává energie v těle, harmonizuje čakry a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí
 • pomůže Vám pro vylepšení vztahů, “poprat se” s krizí ve vztahu či v životě
 • pár minut denně Vám může pomoci pro udržení se v kondici a proti civilizačním nemocem

Koučink pro děti

Koučink dětí pomáhá tehdy, když dítě chce a rodič mu tuto možnost dá. Také vřele a ze svých vlastních zkušeností doporučuji pro tzv. ADHD a neposedné děti Omega 3 mastné kyseliny k pravidelnému užívání a tím zlepšení koncentrace.

Detaily služby
 • 45 minut
 • řešíme například hyperaktivitu, tedy ADHD, neposednost, nezapadnutí do kolektivu, apod. 
 • problémy s nedorozuměním mezi rodiči a dětmi
 • vztahové problémy mezi dětmi či problémy ve škole

Co říkají klienti?

Rád bych poděkoval pí. Petrové za půlroční vedení. Od prvního do posledního sezení to bylo jako stavba pyramidy. Od nalezení základního kamene, až po položení vybroušené špičky na vrchol.

Rovněž oceňuji profesionální přístup i schopnost Veroniky usměrnit můj temperament, výřečnost a občasné potřeby odbíhat od témat, nebo naopak se věnovat přílišným detailům v momentech, kdy to není třeba. Nejúžasnější na pohledu do pracovních zápisů z tohoto koučování je fakt, že zde nevidím nějaká cizí doporučení a rady, ale vše pochází z mé hlavy, vztahuje se k mé osobě, týká se mých potřeb a Veronika to co ve mně bylo skryto, dokázala dostat ven na papír.

Petr Studený

Veroničino koučování mělo na mě zásadní vliv ve dvou důležitých oblastech mého života. Vždycky jsem trpěla neschopností dokončovat a dodělávat věci. Jsem skvělý startér, ale konce pro mě bývaly strašnou agónií. Díky Veronice, se mi povedlo tuto svojí slabost zlomit a i když se ze mě rozhodně nestal vášnivý dokončovač, jsem schopná v tom být, netrpět u toho a mít to hotové.

Také mi velmi pomohla rozhýbat moje spisovatelské aktivity, kde jsem předtím měla strašné bloky. Jsem moc vděčná, že tuto skvělou ženu znám osobně a mohla jsem se od ní učit. Pokud se nemůžete v něčem hnout z místa, rozhodně doporučuji koučování s Veronikou!

Elen

O mně

 

Miluji poznávání a objevování života a nových lidí, zážitků a způsobů bytí. Je to krásné a náročné zároveň. 

Miluji posun v úrovních vědomí a objevování nových realit. 

Ráda podporuji ostatní a vím, že jedno jediné slovo může někomu pomoci v tu pravou chvíli. 

JSEM. Je to to hlavní, kdy jen JSEM, jaká JSEM.