O mně

Vím kdo jsem, proč tu jsem a co umím

Já jsem

Po tak hluboké cestě do svého nitra je to tak příznačné vyjádření toho, kdo jsem tady a teď.

Původní profesí jsem herečka a moderátorka. Možná mě z některých filmů a pořadů znáte a stále poznáváte 😉 Moc mě bavilo vciťovat se do jiných postav, prožívat jejich osudy, přemýšlet o jejich chování a příčinách situací, do kterých se dostávaly a zároveň takto bavit lidi. To právě nyní využívám také v koučinku, kdy používám svoji hypersenzitivitu ke správnému pochopení a nacítění se na každého klienta. Jak říkají Angličané “obouvám si Vaše boty” a přesně vím, jak se v nich cítíte.

Hodně jsem trpěla trémou a právě tréma mi pomohla se v životě významně posunout. Nechtěla jsem to nechat jen tak a naučila jsem se svými strachy pracovat. Z nepřátel se stali přátelé a pomocníci. Strach z veřejných vystoupení, strach z úspěchu, z neúspěchu či dokonce strach ze smrti. I Vás můžu naučit jak se svými strachy pracovat, aby vás nepohltily a nestaly se brzdou Vašeho života.

Velmi ráda se vzdělávám, proto čtení knížek bylo a je pro mě samozřejmostí. Určitě mě neminula vlna Tajemství, Květu života, Had světla, Miluj svůj život, Moc Podvědomí, Zákony myšlení a víry, 4h pracovní týden, Nastavení mysli, Vzkvétání apod.

Vždy jsem měla ráda věci podložené a vyzkoušené a možná proto se ke mně dostal i Results coaching systems – systém koučování, který je založen na neurovědeckých poznatcích. Dále také Reiki 1,2,3 – práce s energií, které jsem se věnovala ještě před certifikací, práce s vizemi a vizualizacemi – Silvova metoda, mindfulness – skvělý prostředek pro zpřítomnění a práci v přítomném okamžiku. Na všechny tyto metody jsem certifikovaná a jsem také certifikovanou instruktorkou jógy. Jóga mi na cestě sebepoznání velmi pomohla a je určitě takovým základem při prohlubování propojení sám/sama se sebou.

Zabývám se také zdravým životním stylem, protože to, jak žijeme, co jíme, jak dýcháme velmi významně ovlivňuje náš život a psychickou pohodu. Naše tělo a mysl jsou spojené nádoby, které musí být v rovnováze, abychom prožili šťastný a vnitřně naplněný život.

Nyní se věnuji koučování lidí a dětí. Pomáhám jim nalézt jejich dary a talenty a tím rozvíjím i sama sebe. Inovovala jsem stránky Šťastné mysli a spustila svoje osobní stránky – Veronika Petrová. V roce 2022 plánuji SDÍLET A TVOŘIT.

Proč právě já?

Jsem odbornicí na trhu a jsem plně kvalifikována ve všem, co tvořím a dělám

Dbala jsem v životě na vzdělání a na informace, ze kterých jsem čerpala. Mám zodpovědný přístup v oblasti jako je koučování, kdy jsem si vědoma, že lidé vkládají svůj život do mých rukou. Proto jsem si přála být plně kompetentní.

Pracuji svým srdcem a naplňuji tím svoje poslání

Původní profesí bylo herectví. Plně jsem se mu na mnoho let oddala, protože to bylo mým posláním. Až přišla doba, kdy jsem si uvědomila, že je třeba jít dál a naslouchala jsem tedy volání svého srdce. Procestovala svět a postupně se začala věnovat tomu, co dělám dnes.

Miluji osobní rozvoj a posun v životě

Je to mé celoživotní zkoumání, hledání, tvoření, stejně asi jako u Vás. My všichni jsme tvůrci své reality. Kam zaměříme svou pozornost, tam jde naše energie. Mysleme na to především pokud jde o negativní energii a točení se v kruhu. Jak z něho vystoupit? Jaká je nejjednodušší cesta?

Chcete Vaši současnou situaci probrat a poradit se? Využijte možnosti 20 minutové konzultace zdarma:

O mně

Miluji život. Miluji vzdělávání. Miluji pomoc lidem a zvířatům. Miluji cestování a učení se novým věcem a jazykům. Miluji poznávání nových kultur a lidí. Miluji jen tak ležet a pozorovat hvězdy, úplněk či západ slunce. Miluji ten pocit, když jsem totálně propojena sama se sebou a vím, že nic nemusím a jen JSEM. Miluji si povídat o věcech, které mě zajímají.

Miluji poznání a pochopení. Miluji herectví. Diváci mě znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Miluji, když se lidé navzájem podporují a spolupracují. Nemám ráda diskriminaci a rozdělování společnosti či třídění lidí. Na základě toho co MÁM a NEMÁM ráda vznikl projekt Šťastná mysl a já mohu být lidem blíže více než, kdy dřív.

“Zároveň vím, já MŮŽU, ale NEMUSÍM.