Šťastná Mysl Víra * Odvaha * Naděje

Hawaii se zastávkou v Los Angeles 2021

Rozhodla jsem se uspořádat retreat na Hawaii, na ostrově Oahu, kde je také Honolulu. Sama jsem tam byla a je to ráj na zemi, vč. slavného přístavu Pearl Harbour, který určitě stojí za to být viděn.

Retreat bude odpočinkový, relaxační a zároveň povzbuzující s osobním rozvojem. Velmi vhodné pro lidi, kteří jsou na nějaké životní křižovatce, řeší “neřešitelné” a chtějí se výrazně posunout v životě. Navíc jsem dobrodružka, takže o zábavu bude postaráno. Vše Vám přeložím, zařídím, nemusíte se bát, že bychom se ztratili. Zatím jsem se ve světě neztratila. Případné dotazy směřujte na info@stastnamysl.cz .

Tento úžasný výlet bude se zastávkou v Los Angeles, které je kousek (4h letu :), takže Vás mohu provést také tam. Dny ještě řeším, za mě ideálně 14 dní či více, aby to mělo smysl, ale ne vždy si člověk může vzít takto dlouho dovolenou, takže dle účastníků by se to přizpůsobilo. Navíc, každý z Los Angeles může odletět, kdy chce. Skupina max. 10 lidí.

Začněte nyní

„TAM ZA TÍM VŠÍM, CO SI MYSLÍTE, ŽE TO JE TO JEDINÉ SPRÁVNÉ A PRAVDIVÉ, TAM JE MNOHEM VÍC, NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT.“