Šťastná Mysl Víra * Odvaha * Naděje

O mně

Miluju západy slunce, přírodu a zvířata. Miluju sport a dobrodružství. Miluju svojí práci a pomoc lidem, zvířatům a přírodě. Miluju asijská jídla, cestování, objevování, vzdělávání. Mým vnitřním světem je hluboká práce sama na sobě a touha předávat to dál těm, kdo na sobě chcete pracovat, kdo se chcete více poznat a být blíže sami sobě. Dnešní doba i technologie nás od nás samotných odvádějí. Na konci života bychom také mohli zjistit, že je pozdě cokoliv změnit.

Otevírám svojí „tajnou“ cestu do nitra, svých 7 let práce na sobě. Zajímala jsem se o svoje podvědomí a o to, jak ho pročistit a zbavit se některých svých podvědomých programů, které mi nesloužily. Zvyšovala jsem své vědomí. Všemožnými duchovními cvičeními, stravou, vodou, myšlenkami, meditacemi, změnou postojů a svých vzorců chování. Zkvalitňovala myšlení přes různá cvičení a knížky. Uvědomovala jsem si stále více, že mě mysl ovládá a že já musím být pánem své mysli. Pracovala jsem se svým tělem. Ve zdravém těle, zdravý duch. Jen málo lidí je dle mého názoru doopravdy propojeno samo se sebou. Na to je skvělý dech a různá dechová cvičení. A v neposlední řadě jsem začala naslouchat své duši a své intuici.

Čerpám ze svých bohatých životních zkušeností. Vždycky jsem si musela všechno vyzkoušet na vlastní kůži a zjistit, jak je to doopravdy. Čerpám také z mnoha let v knížkách, na seminářích a v certifikacích. Hodně jsem na sobě vnitřně pracovala. Do cesty se mi dostávaly ty správné knížky a i skvělí učitelé. To byl jeden z důvodů, proč jsem na sobě začala pracovat. Pokud je žák připraven, učitel se vždycky najde. Meditovala jsem s buddhistickými mnichy, pobývala ve tmě, v deštném pralese a propojovala se sama se sebou. Vyzkoušela téměř všechny druhy jógy různě po světě a ze všeho si něco vzala. Pravidelně medituji a cvičím 5 Tibeťanů. Pro mě základ propojení těla, mysli, duše i ducha. Procestovala jsem svět a i tam chodila na různé vzdělávací semináře především v osobním rozvoji.

Každý tady máme svoje poslání, o tom není pochyb. Záleží jen na nás, jestli ho zjistíme či ho chceme zjistit. Uvnitř máme všichni obrovský vnitřní potenciál. Bohužel jen málo z nás se vydá na tuto cestu, aby se doopravdy poznal a prozkoumal…

Kontakt

Při objednání termínu napište prosím čas a datum, kdy chcete přijít.

Pokud rezervovaný termín neomluvíte alespoň 24 h předem, 100 % z jeho ceny propadá.

Podpořte spolu se mnou:

Začněte nyní

„TAM ZA TÍM VŠÍM, CO SI MYSLÍTE, ŽE TO JE TO JEDINÉ SPRÁVNÉ A PRAVDIVÉ, TAM JE MNOHEM VÍC, NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT.“

Start now