Šťastná Mysl Víra * Odvaha * Naděje

O mně

Můj celý život je o překonávání sebe sama. Pracovala jsem celoživotně na svojí ukrutné trémě a to mě dovedlo k podvědomí, k práci s myslí a později k neurovědě a Results coaching systému. Přes syndrom vyhoření, který následoval po drsném vojenském výcviku v Izraeli (reality show Operace Izrael), a meditace jsem se konečně dostala zpátky sama k sobě.

Rodíme se, ale po cestě zapomínáme, kdo jsme. Nabalujeme na sebe slupky vlastností a toho, kdo nejsme, abychom s tím buď dožili, nebo se rozhodli to změnit a stát se zpátky sami sebou, nebo lépe – hledali a dál rozvíjeli svůj vlastní potenciál.

Zajímala jsem se o synchronicitu, náhodu a prostě o to, jak je to doopravdy. Jak to tedy funguje? A proč se někomu některé věci zhmotňují na 100 % a někomu jen částečně nebo vůbec?

Výsledek mého hledání? Vše je o vibracích. O tom, zda věci děláte s láskou, či strachem a jak moc jste napojeni sami na sebe. Ano, přečtete si to dnes ve spoustě knížek či článků, ale přehoďte tu výhybku! Převibrujte se! To už není jen tak. Nedosáhnete toho pouhým mávnutím proutku. Chce to trochu více duchovní práce.

Celý tento projekt je založen na mojí sedmileté cestě do nitra. Samozřejmě i ty předcházející roky měly svůj smysl. Za celou dobu jsem měla možnost potkat úžasné kouče a mentory, duchovní i pragmatické učitele. Některé věci jsem se musela zpátky odnaučit, protože ke mně nepatřily. Něco jsem si vzala z knížek a hodně také sama ze sebe, ze své podstaty a ze svých extrémních zkoušek a výzev, kterými jsem si v životě prošla a které představovaly můj život.

Postupně jsem ze sebe sloupávala slupky jako z cibule. To všechno, co ke mně nepatří, všechny ty krunýře „drsňačky“, touhy a obrovské nároky na samu sebe, na okolí a v neposlední řadě také nenaplněná očekávání. Ta bolí nejvíc.

Někdo tomu říká nadpřirozeno, já tomu říkám nalézání a objevování svých přirozených schopností, svého potenciálu. Ve finále je to především o tom, jaké je Vaše životní poslání. O tom, proč sem Vaše duše přišla.

Kontakt

Při objednání termínu napište prosím čas a datum, kdy chcete přijít.

Pokud rezervovaný termín neomluvíte alespoň 24 h předem, 100 % z jeho ceny propadá.

Podpořte spolu se mnou:

Začněte nyní

„TAM ZA TÍM VŠÍM, CO SI MYSLÍTE, ŽE TO JE TO JEDINÉ SPRÁVNÉ A PRAVDIVÉ, TAM JE MNOHEM VÍC, NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT.“